Programma

03-02-2023

Landstede Basketbal ZAC, MSE 3 *
20:45
Topsporthal Landstede - Zwolle
B.A.S. MSE 1

11-02-2023

B.A.S. X12 1 *
14:30
De Binding - Biddinghuizen
Arta X12 2
B.A.S. X14 1
16:00
De Binding - Biddinghuizen
WSV X14 3
B.A.S., M16 1 (VR)
18:00
De Binding - Biddinghuizen
BV Orca's M16 1
B.A.S. MSE 1
20:00
De Binding - Biddinghuizen
SV Twello MSE 1

18-02-2023

B.A.S. X12 1 *
14:30
De Binding - Biddinghuizen
Lay Back Kampen X12 2
B.A.S. X14 1
16:00
De Binding - Biddinghuizen
Landstede Basketbal ZAC X14 3 *
B.A.S., M16 1 (VR)
18:00
De Binding - Biddinghuizen
Risne Stars M16 1
B.A.S. MSE 1
20:00
De Binding - Biddinghuizen
Arta MSE 1

04-03-2023

B.A.S. X12 1 *
14:30
De Binding - Biddinghuizen
Be Quick' '28 X12 1 (VR)
B.A.S. X14 1
16:00
De Binding - Biddinghuizen
Be Quick '28, X14 1 (VR)
B.A.S., M16 1 (VR)
18:00
De Binding - Biddinghuizen
Rebound '73 M16 2
Rebound '73 MSE 3
19:00
Stadsweiden - Harderwijk
B.A.S. MSE 1

10-03-2023

V.U.A.S. X14 2
19:00
Sporthal 't Dok - Dronten
B.A.S. X14 1

11-03-2023

BV Orca's X12 3
09:30
Sporthal de Vlechttuinen - Urk
B.A.S. X12 1 *
De Snipers M16 2
18:15
Het Baken - Zeewolde
B.A.S., M16 1 (VR)
B.A.S. MSE 1
20:00
De Binding - Biddinghuizen
BV Orca's MSE 3

17-03-2023

Lay Back Kampen X12 2
19:00
De Reeve - Kampen
B.A.S. X12 1 *
Landstede Basketbal ZAC X14 3 *
19:00
Topsporthal Landstede - Zwolle
B.A.S. X14 1
Be Quick '28 MSE 2
19:15
Gerenlanden - Zwolle
B.A.S. MSE 1

18-03-2023

Risne Stars M16 1
19:00
Reggehal - Rijssen
B.A.S., M16 1 (VR)

25-03-2023

Be Quick' '28 X12 1 (VR)
13:30
Gerenlanden - Zwolle
B.A.S. X12 1 *
Be Quick '28, X14 1 (VR)
15:00
Gerenlanden - Zwolle
B.A.S. X14 1
B.V. Isala MSE 2
16:00
De Kroon - Deventer
B.A.S. MSE 1
Rebound '73 M16 2
17:00
Stadsweiden - Harderwijk
B.A.S., M16 1 (VR)

01-04-2023

B.A.S. X12 1 *
14:30
De Binding - Biddinghuizen
Flevo Musketiers X12 3
B.A.S. X14 1
16:00
De Binding - Biddinghuizen
Red Giants X14 1
B.A.S., M16 1 (VR)
18:00
De Binding - Biddinghuizen
Flevo Musketiers, M16 3 (VR)
B.A.S. MSE 1
20:00
De Binding - Biddinghuizen
Arta MSE 1

14-04-2023

Arta X12 2
19:30
De Waterwijck - Steenwijk
B.A.S. X12 1 *

15-04-2023

WSV X14 3
14:00
WSV Sporthal - Apeldoorn
B.A.S. X14 1
BV Orca's M16 1
16:00
Sporthal de Vlechttuinen - Urk
B.A.S., M16 1 (VR)
B.A.S. MSE 1
20:00
De Binding - Biddinghuizen
BV Orca's MSE 3