Wedstrijdspelers

Bowen Dirkzwager
Bowen Dirkzwager
Floris Veldhuizen
Floris Veldhuizen
Metin Genc
Metin Genc
Karlijn van Tilburg
Karlijn van Tilburg
Tessa van Tilburg
Tessa van Tilburg

Trainer/Coach

Maaike Klamer
Maaike Klamer

Trainer/Coach 

Lotte Spraakman
Lotte Spraakman

Trainer/Coach 

Aiko van Zadelhoff
Aiko van Zadelhoff

Assistent 

Dinsdag - 17:30 - Het Koetshuis

21-10-2017


B.A.S. X12 2
14:30

De Snipers X12 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X 14 1 (VR)
16:30

De Snipers X14 2 (VR)
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. M22 1
18:30

Ceres M22 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
20:30

Volic MSE 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

04-11-2017


Rebound '73 X14 1
15:00

B.A.S. X 14 1 (VR)
Stadsweiden - Harderwijk

Flevo Musketiers X12 2
17:30

B.A.S. X12 2
Rietlanden 2 - Lelystad

De Snipers MSE 1
18:00

B.A.S. MSE 1
Het Baken - Zeewolde

11-11-2017


B.A.S. X12 1 (VR)
12:30

Rebound '73 X12 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X 14 1 (VR)
14:30

V.U.A.S. X14 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. M22 1
16:30

B.V. Batouwe M22 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
18:30

Arta MSE 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

18-11-2017


Landstede Basketbal ZAC X12 1
13:00

B.A.S. X12 1 (VR)
Topsporthal Landstede - Zwolle

De Snipers X12 1
16:15

B.A.S. X12 2
Het Baken - Zeewolde

Olstars MSE 1
17:30

B.A.S. MSE 1
De Hooiberg - Olst

Red Giants M22 1
17:45

B.A.S. M22 1
Sporthal Ezinge - Meppel

02-12-2017


B.A.S. X12 2
12:30

BV Orca's X12 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X12 1 (VR)
14:30

Ceres X12 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X 14 1 (VR)
16:30

Rebound '73 X14 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. M22 1
18:30

Basketball All Stars Epe M22 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
20:30

Red Giants MSE 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

08-12-2017


Landstede Basketbal ZAC MSE 2
20:45

B.A.S. MSE 1
Topsporthal Landstede - Zwolle

Amical M22 1
21:00

B.A.S. M22 1
Diekmanhal - Enschede

09-12-2017


BV Orca's X12 3
17:30

B.A.S. X12 2
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

BV Orca's X12 1 (VR)
17:30

B.A.S. X12 1 (VR)
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

16-12-2017


B.A.S. X12 2
14:30

Landstede Basketbal ZAC X12 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X12 1 (VR)
16:30

Red Giants X12 (VR)
Het Koetshuis - Biddinghuizen

De Snipers X14 2 (VR)
18:00

B.A.S. X 14 1 (VR)
Het Baken - Zeewolde

B.A.S. M22 1
18:30

Landstede Basketbal ZAC M22 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
20:30

Landstede Basketbal ZAC MSE 3
Het Koetshuis - Biddinghuizen

13-01-2018


B.A.S. M22 1
18:30

Pluto M22 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
20:30

Lay Back Kampen MSE 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

19-01-2018


V.U.A.S. MSE 1
20:45

B.A.S. MSE 1
Sporthal 't Dok - Dronten

20-01-2018


B.A.S. X 14 1 (VR)
14:30

Volic X14 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

Risne Stars M22 1
19:00

B.A.S. M22 1
Reggehal - Rijssen

27-01-2018


BV Orca's X14 1
17:30

B.A.S. X 14 1 (VR)
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

Be Quick '28 MSE 2
19:15

B.A.S. MSE 1
Gerenlanden - Zwolle

03-02-2018


B.A.S. X 14 1 (VR)
16:30

Ceres X14 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. M22 1
18:30

Pluto M22 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
20:30

BV Orca's MSE 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

10-02-2018


Rebound '73 M22 1
20:00

B.A.S. M22 1
Stadsweiden - Harderwijk

17-02-2018


De Snipers X14 2 (VR)
16:15

B.A.S. X 14 1 (VR)
Het Baken - Zeewolde

Ceres M22 1
19:30

B.A.S. M22 1
Bosbadhal - Emmeloord

Volic MSE 1
20:30

B.A.S. MSE 1
Putter-Eng - Putten

10-03-2018


B.A.S. X 14 1 (VR)
16:30

Rebound '73 X14 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. M22 1
18:30

Rebound '73 M22 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
20:30

De Snipers MSE 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

16-03-2018


V.U.A.S. X14 1
19:00

B.A.S. X 14 1 (VR)
Sporthal 't Dok - Dronten

Arta MSE 1
21:00

B.A.S. MSE 1
De Waterwijck - Steenwijk

17-03-2018


B.V. Batouwe M22 1
12:45

B.A.S. M22 1
Sportcentrum De Schaapskooi - Bemmel

24-03-2018


B.A.S. M22 1
18:30

Red Giants M22 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
20:30

Olstars MSE 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

07-04-2018


B.A.S. X 14 1 (VR)
14:30

Volic X14 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

Red Giants MSE 2
16:45

B.A.S. MSE 1
Sporthal Ezinge - Meppel

Basketball All Stars Epe M22 1
20:00

B.A.S. M22 1
PWA Hal - Epe

14-04-2018


BV Orca's X14 1
16:00

B.A.S. X 14 1 (VR)
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

B.A.S. M22 1
18:30

Amical M22 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
20:30

Landstede Basketbal ZAC MSE 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

20-04-2018


V.U.A.S. X14 1
19:00

B.A.S. X 14 1 (VR)
Sporthal 't Dok - Dronten

21-04-2018


Landstede Basketbal ZAC M22 1
20:45

B.A.S. M22 1
Topsporthal Landstede - Zwolle

Landstede Basketbal ZAC MSE 3
20:45

B.A.S. MSE 1
Topsporthal Landstede - Zwolle
1Red Giants MSE 2510378 - 261
2BV Orca's MSE 248256 - 173
3V.U.A.S. MSE 136212 - 161
4Volic MSE 146279 - 149
5De Snipers MSE 146237 - 184
6B.A.S. MSE 144208 - 242
7Arta MSE 144229 - 266
8Be Quick '28 MSE 254322 - 309
9Landstede Basketbal ZAC MSE 242195 - 225
10Olstars MSE 140204 - 263
11Lay Back Kampen MSE 140162 - 241
12Landstede Basketbal ZAC MSE 350176 - 384

1B.A.S. X 14 1 (VR)46256 - 157
2Volic X14 145212 - 186
3Rebound '73 X14 124130 - 74
4Ceres X14 143183 - 238
5V.U.A.S. X14 132166 - 154
6BV Orca's X14 132122 - 173
7De Snipers X14 2 (VR)2061 - 148

1Red Giants M22 148267 - 216
2Ceres M22 148241 - 190
3Landstede Basketbal ZAC M22 134186 - 151
4Pluto M22 234211 - 187
5Risne Stars M22 122110 - 144
6B.A.S. M22 132216 - 198
7Amical M22 132173 - 176
8B.V. Batouwe M22 132179 - 210
9Pluto M22 142238 - 275
10Rebound '73 M22 142200 - 243
11Basketball All Stars Epe M22 130140 - 171

1Rebound '73 X12 1510271 - 110
2Landstede Basketbal ZAC X12 158274 - 131
3B.A.S. X12 1 (VR)54178 - 216
4Ceres X12 142131 - 172
5BV Orca's X12 1 (VR)42104 - 191
6Red Giants X12 (VR)5296 - 234

1Landstede Basketbal ZAC X12 248207 - 50
2Flevo Musketiers X12 236114 - 30
3De Snipers X12 134119 - 54
4BV Orca's X12 24286 - 123
5B.A.S. X12 24230 - 178
6BV Orca's X12 34031 - 152