Trainende leden

Anne-Marie van Wijk
Anne-Marie van Wijk
Annemarie Vlaanderen
Annemarie Vlaanderen
Bernardina Stalp
Bernardina Stalp
Carla Kraandijk
Carla Kraandijk
Corien Deetman
Corien Deetman
Karin Rijpert
Karin Rijpert
Mette Visser
Mette Visser
Monique van Luenen
Monique van Luenen
Woensdag - 18:45 - Het Koetshuis

21-09-2019


B.A.S. X14 2 (VR)
15:30

Tower Jumpers X14 1 (VR)
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X14 1 (VR)
17:30

Landstede Basketbal ZAC X14 5
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
19:30

Landstede Basketbal ZAC MSE 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

27-09-2019


Black Horns MSE 1
20:45

B.A.S. MSE 1
Koedijkslanden - Meppel

28-09-2019


Pluto X14 1
14:45

B.A.S. X14 1 (VR)
Tarthorst - Wageningen

B.A.S. X12 1
15:30

BV Orca's X12 4
Het Koetshuis - Biddinghuizen

Landstede Basketbal ZAC X14 4
19:00

B.A.S. X14 2 (VR)
Topsporthal Landstede - Zwolle

11-10-2019


Lay Back Kampen X14 1 (VR)
18:45

B.A.S. X14 1 (VR)
De Reeve - Kampen

Arta X12 1 (VR)
19:15

B.A.S. X12 1
De Waterwijck - Steenwijk

12-10-2019


BV Orca's X14 1
15:00

B.A.S. X14 2 (VR)
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

BV Orca's MSE 2
17:00

B.A.S. MSE 1
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

19-10-2019


B.A.S. X14 2 (VR)
15:30

Ceres X14 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X14 1 (VR)
17:30

De Snipers X14 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
19:30

De Snipers MSE 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

26-10-2019


B.A.S. X12 1
13:45

BV Orca's X12 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

Ceres X14 2
16:00

B.A.S. X14 2 (VR)
Bosbadhal - Emmeloord

B.A.S. X14 1 (VR)
17:30

Lay Back Kampen X14 1 (VR)
Het Koetshuis - Biddinghuizen

02-11-2019


B.A.S. X12 1
14:45

Lay Back Kampen X12 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X14 2 (VR)
16:30

Rebound '73 X14 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X14 1 (VR)
18:30

Pluto X14 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
20:30

Be Quick '28 MSE 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

08-11-2019


V.U.A.S. MSE 1
20:45

B.A.S. MSE 1
Sporthal 't Dok - Dronten

09-11-2019


Landstede Basketbal ZAC X12 4
19:00

B.A.S. X12 1
Topsporthal Landstede - Zwolle

22-11-2019


Lay Back Kampen X12 1
18:45

B.A.S. X12 1
De Reeve - Kampen

23-11-2019


Rebound '73 X14 2
13:00

B.A.S. X14 2 (VR)
Stadsweiden - Harderwijk

De Snipers X14 1
16:15

B.A.S. X14 1 (VR)
Het Baken - Zeewolde

B.A.S. MSE 1
19:30

Volic MSE 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

29-11-2019


G.S. Stars MSE 2
19:00

B.A.S. MSE 1
't Huiken - Elburg

06-12-2019


V.U.A.S. X14 2
19:00

B.A.S. X14 2 (VR)
Sporthal 't Dok - Dronten

07-12-2019


B.A.S. X12 1
13:45

BV Orca's X12 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

Landstede Basketbal ZAC X14 5
14:45

B.A.S. X14 1 (VR)
Topsporthal Landstede - Zwolle

14-12-2019


B.A.S. X12 1
13:45

Arta X12 1 (VR)
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X14 2 (VR)
15:30

BV Orca's X14 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X14 1 (VR)
17:30

BV Orca's X14 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
19:30

Rebound '73 MSE 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

10-01-2020


Lay Back Kampen X14 1 (VR)
18:45

B.A.S. X14 1 (VR)
De Reeve - Kampen

11-01-2020


B.A.S. X14 2 (VR)
17:30

V.U.A.S. X14 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
19:30

Red Giants MSE 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

17-01-2020


Landstede Basketbal ZAC X14 5
19:00

B.A.S. X14 1 (VR)
Topsporthal Landstede - Zwolle

18-01-2020


Tower Jumpers X14 1 (VR)
16:00

B.A.S. X14 2 (VR)
Oosterboshal - Barneveld

Landstede Basketbal ZAC MSE 2
20:45

B.A.S. MSE 1
Topsporthal Landstede - Zwolle

25-01-2020


BV Orca's X12 4
10:00

B.A.S. X12 1
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

B.A.S. X14 2 (VR)
15:30

Landstede Basketbal ZAC X14 4
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X14 1 (VR)
17:30

Pluto X14 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
19:30

Black Horns MSE 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

01-02-2020


Basketball All Stars Epe X12 1 (VR)
14:00

B.A.S. X12 1
PWA Hal - Epe

Ceres X14 2
14:15

B.A.S. X14 2 (VR)
Bosbadhal - Emmeloord

De Snipers MSE 1
18:00

B.A.S. MSE 1
Het Baken - Zeewolde

08-02-2020


B.A.S. X12 1
13:45

Arta X12 1 (VR)
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X14 2 (VR)
15:30

BV Orca's X14 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X14 1 (VR)
17:30

BV Orca's X14 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
19:30

BV Orca's MSE 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

14-02-2020


Lay Back Kampen X12 1
18:45

B.A.S. X12 1
De Reeve - Kampen

Be Quick '28 MSE 2
21:00

B.A.S. MSE 1
Gerenlanden - Zwolle

15-02-2020


Rebound '73 X14 2
13:00

B.A.S. X14 2 (VR)
Stadsweiden - Harderwijk

De Snipers X14 1
16:15

B.A.S. X14 1 (VR)
Het Baken - Zeewolde

07-03-2020


B.A.S. X12 1
13:45

Landstede Basketbal ZAC X12 4
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X14 1 (VR)
17:30

Lay Back Kampen X14 1 (VR)
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
19:30

V.U.A.S. MSE 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

13-03-2020


V.U.A.S. X14 2
19:00

B.A.S. X14 2 (VR)
Sporthal 't Dok - Dronten

14-03-2020


BV Orca's X12 2
10:00

B.A.S. X12 1
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

Pluto X14 1
13:45

B.A.S. X14 1 (VR)
Tarthorst - Wageningen

21-03-2020


Tower Jumpers X14 1 (VR)
14:00

B.A.S. X14 2 (VR)
Oosterboshal - Barneveld

B.A.S. X14 1 (VR)
15:30

De Snipers X14 1
Het Koetshuis - Biddinghuizen

Volic MSE 1
20:30

B.A.S. MSE 1
Putter-Eng - Putten

27-03-2020


BV Orca's X12 4
19:00

B.A.S. X12 1
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

28-03-2020


B.A.S. X14 2 (VR)
15:30

Landstede Basketbal ZAC X14 4
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. X14 1 (VR)
17:30

Landstede Basketbal ZAC X14 5
Het Koetshuis - Biddinghuizen

B.A.S. MSE 1
19:30

G.S. Stars MSE 2
Het Koetshuis - Biddinghuizen

04-04-2020


B.A.S. X12 1
13:45

Landstede Basketbal ZAC X12 4
Het Koetshuis - Biddinghuizen

BV Orca's X14 2
17:00

B.A.S. X14 1 (VR)
Sporthal de Vlechttuinen - Urk

Rebound '73 MSE 1
21:00

B.A.S. MSE 1
Stadsweiden - Harderwijk

18-04-2020


B.A.S. X12 1
13:45

Basketball All Stars Epe X12 1 (VR)
Het Koetshuis - Biddinghuizen

14-09-2019


Red Giants MSE 2
81 - 65

B.A.S. MSE 1

BV Orca's X14 2
8 - 101

B.A.S. X14 1 (VR)

Basketball All Stars Epe X12 1 (VR)
36 - 37

B.A.S. X12 1

13-04-2019


B.A.S. MSE 1
49 - 72

BV Orca's MSE 1

B.A.S. M18 1
74 - 20

Hanze Stars M18 1

B.A.S. X14 1 (VR)
23 - 66

De Snipers X14 1

B.A.S. X12 1

Red Giants X12 1

06-04-2019


Landstede Basketbal ZAC MSE 2
72 - 59

B.A.S. MSE 1

WSV M18 1
55 - 49

B.A.S. M18 1

BV Orca's X12 2
48 - 33

B.A.S. X12 1

Ceres X14 2
43 - 60

B.A.S. X14 1 (VR)

30-03-2019


B.A.S. MSE 1
78 - 67

Be Quick '28 MSE 2

B.A.S. M18 1
59 - 67

De Snipers M18 1 (VR)

B.A.S. X14 1 (VR)
59 - 38

Lay Back Kampen X14 1 (VR)

B.A.S. X12 1
34 - 37

V.U.A.S. X12 2

23-03-2019


V.U.A.S. X14 1
48 - 31

B.A.S. X14 1 (VR)

Rebound '73 M18 1
47 - 79

B.A.S. M18 1

Lay Back Kampen X12 1
26 - 39

B.A.S. X12 1

22-03-2019


G.S. Stars MSE 2
89 - 56

B.A.S. MSE 1

16-03-2019


B.A.S. MSE 1
50 - 58

Lay Back Kampen MSE 1

B.A.S. M18 1
0 - 0

BV Orca's M18 1

B.A.S. M18 1
20 - 0

BV Orca's M18 1

B.A.S. X14 1 (VR)
71 - 16

Red Giants X14 2

B.A.S. X12 1
6 - 57

Red Giants X12 1

09-03-2019


Flevo Musketiers MSE 1
77 - 49

B.A.S. MSE 1

De Snipers M18 1 (VR)
38 - 70

B.A.S. M18 1

BV Orca's V14 3
53 - 44

B.A.S. X14 1 (VR)

08-03-2019


Landstede Basketbal ZAC X12 5
23 - 56

B.A.S. X12 1

16-02-2019


B.A.S. MSE 1
76 - 71

Olstars MSE 1

B.A.S. M18 1
96 - 36

Rebound '73 M18 1

15-02-2019


Landstede Basketbal ZAC X12 3
24 - 29

B.A.S. X12 1

09-02-2019


B.A.S. MSE 1
34 - 80

Volic MSE 1

B.A.S. X14 1 (VR)
43 - 57

BV Orca's V14 2

Hanze Stars M18 1
49 - 60

B.A.S. M18 1

02-02-2019


Landstede Basketbal ZAC X14 3
26 - 69

B.A.S. X14 1 (VR)

Hanze Stars MSE 1
117 - 43

B.A.S. MSE 1

26-01-2019


Jolly Jumpers X14 1 (VR)
52 - 49

B.A.S. X14 1 (VR)

BV Orca's X12 2
40 - 18

B.A.S. X12 1

19-01-2019


WSV MSE 2
104 - 41

B.A.S. MSE 1

B.A.S. M18 1
55 - 43

WSV M18 1

B.A.S. X14 1 (VR)
43 - 38

Rebound '73 X14 2

B.A.S. X12 1
15 - 50

V.U.A.S. X12 2

12-01-2019


BV Orca's M18 1
33 - 72

B.A.S. M18 1

B.A.S. MSE 1
56 - 66

V.U.A.S. MSE 1

Landstede Basketbal ZAC X14 4
34 - 44

B.A.S. X14 1 (VR)

15-12-2018


BV Orca's MSE 1
78 - 42

B.A.S. MSE 1

De Snipers X14 1
39 - 29

B.A.S. X14 1 (VR)

Hanze Stars M18 1
38 - 81

B.A.S. M18 1

14-12-2018


Landstede Basketbal ZAC X12 3
26 - 24

B.A.S. X12 1
1Rebound '73 MSE 11289 - 71
2Red Giants MSE 21281 - 65
3V.U.A.S. MSE 11274 - 71
4Black Horns MSE 11261 - 39
5De Snipers MSE 11245 - 44
6G.S. Stars MSE 2000 - 0
7Landstede Basketbal ZAC MSE 21071 - 74
8Volic MSE 11071 - 89
9B.A.S. MSE 11065 - 81
10BV Orca's MSE 21044 - 45
11Be Quick '28 MSE 21039 - 61

1B.A.S. X14 1 (VR)12101 - 8
2Lay Back Kampen X14 1 (VR)1240 - 18
3De Snipers X14 11252 - 41
4Pluto X14 11041 - 52
5Landstede Basketbal ZAC X14 51018 - 40
6BV Orca's X14 2108 - 101

1Rebound '73 X14 21258 - 34
2Tower Jumpers X14 1 (VR)1244 - 43
3B.A.S. X14 2 (VR)000 - 0
4Ceres X14 2000 - 0
5BV Orca's X14 1000 - 0
6Landstede Basketbal ZAC X14 41043 - 44
7V.U.A.S. X14 21034 - 58

1Landstede Basketbal ZAC X12 41254 - 17
2BV Orca's X12 21261 - 34
3B.A.S. X12 11237 - 36
4Arta X12 1 (VR)000 - 0
5Basketball All Stars Epe X12 1 (VR)1036 - 37
6Lay Back Kampen X12 11034 - 61
7BV Orca's X12 41017 - 54

1Arta X10 1000 - 0
2B.A.S. X10 1000 - 0
3Ceres X10 1000 - 0
4B.V. Isala X10 1000 - 0
5Lay Back Kampen X10 1000 - 0
6BV Orca's X10 3000 - 0
7BV Orca's X10 2000 - 0
8BV Orca's X10 1000 - 0
9Rebound '73 X10 1000 - 0
10De Snipers X10 1 (VR)000 - 0
11Landstede Basketbal ZAC X10 2000 - 0
12Landstede Basketbal ZAC X10 1000 - 0
13Landstede Basketbal ZAC X10 3000 - 0